Kontakt


Aitäh, et oled sirvimas minu stuudio "Sirendus" lehte.

Head Sõbrad!

Olen kolinud uuele kodulehele www.enesesse.ee

Facebook: Enesesse

Instagram: enesesse.ee

Rõõmsa kohtumiseni!

Ene Hindpere

info@enesesse.ee

55545231sirendus@gmail.com 
Tallinn

Minust:

2007 a. tegin elus kannapöörde, mind hakkas järjest enam huvitama kehakeele sõnumite lahtiharutamine. See on põnev maailm, kus tuleb vastuseid otsida eelkõige iseenda seest. Me saame küll teiste inimeste kogemusi, häid mõtteid ja raamatutarkusi kasutada inspiratsiooniallikana, kuid tegelikult on igaühe sees iseenda tervenemistarkus, mis ütleb, mis on tema jaoks parim, mis viib heaolutundeni ning taastab tasakaalu kehas ja meeles.
Olulisemad komponendid meie elus on füüsiline tervis, meelerahu, südame järgi elamine, hingeline tasakaal, liikumine, piisav puhkus, sobiv toitumine, lähedased ja sõbrad, huvitav töö, arenguvõimalused, maailmale tagasiandmine, tänulikkus ja ümbritsev keskkond. Iseennast ja oma vajadusi järjest paremini tundma õppides suudad viia end jälle tasakaalu ka siis kui elu mõnikord karmilt sakutab.

Mulle meeldib mõte: "Inimene on müstiline, mitte statistiline". Julgustan inimesi otsima vastuseid enda seest, uurima, otsima , katsetama nii kaua kuni leitakse just endale sobiv lahendus. Ela hetkes, oma südame järgi, küsi endalt: mida mina tunnen, mida mina vajan, kus on minu piirid, õpi ütlema "ei" ja väljenda kõike seda.


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar